Kurumsal

Hakkımızda

Günümüzün ekonomisinin rekabetçi yapısı, üretim ve alt yapı şirketlerini; uluslararası kalite standartlarında, düşük maliyetli, çevreye duyarlı, yüksek verimli ve entegre çalışabilen otomasyon sistemlerine dayalı, sürdürülebilir üretim yöntemlerini kullanmaya zorlamaktadır.

İşte bu nedenler göz önüne aldığında günümüz üretim ekonomisi, endüstriyel proses teknolojilerinin uygulanmasına ve geliştirilmesine bağlıdır. ASTEC kuruluşunda sahip olduğu bu görüşü bugün varmış olduğu yerde de muhafaza etmektedir. ASTEC bugün Türkiye ’de ve diğer pazarlarda proses teknolojisinin bütün uygulama alanlarında, ağırlıklı olarak da kimya ve maden tesisleri konusunda faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda laboratuvar deneyleri, arttırıla bilirlik çalışmaları, pilot ölçekli model deneyleri, proses tasarımları, proje yönetimi, eğitim hizmetleri, proses ekipmanı imal ve temininden anahtar teslimi tesis kurmaya kadar her kapsamda hizmet vermektedir. Yeni teknolojilere açık ve deneyimli uzman kadrosuyla mevcut koşullara / yapıya uygun teknik çözümler üretebilme ve her düzeydeki projelerde yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme titizliği ASTEC ’i sektörünün öncü kuruluşlarından biri konumuna getirmiştir.

ASTEC Endüstri; iyi kalite, süreklilik, yenilikçi yapı ve teknolojik ilerleme gerekliliği çerçevesinde standartlarına ağırlık vererek ve “ASTEC” kalitesini tescil ettirmek için, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerine ait belgelerine sahiptir.

Türkiye'de ve dünyanın birçok yerinde proses tesisleri bitiren ASTEC Endüstri araştırmacı, yenilikçi, uzman teknik altyapımız ve profesyonel yönetim kadromuz ile her zaman proses teknolojileri uygulamalarında en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.